خرید المنت فنری بدون واسطه

در این صفحه می‌توانید انواع المنت فنری را بدون واسطه و با قیمت‌های مناسب از درب کارخانه خریداری کنید. المنت‌های فنری ما در سایزها، وات‌ها و جنس‌های مختلف با بالاترین کیفیت تولید می‌شوند و برای مصارف گوناگون صنعتی و خانگی قابل استفاده هستند.

المنت فنری

لیست قیمت المنت فنری

با توجه به نوسانات ارزی، قیمت ها در این صفحه دچار تغییر خواهند شد. برای اطلاع از قیمت دقیق و ثبت سفارش، لطفا با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 • المنت فنری 2000 وات سیم بگیر 1,500,000 ریال

  ولتاژ 380 ولت ، طول 80 سانتیمتر

 • المنت فنری 2000 وات سیم نگیر 3,500,000 ریال

  ولتاژ 380 ولت ، طول 120 سانتیمتر

 • المنت فنری 4000 وات سیم بگیر 2,000,000 ریال

  ولتاژ 220 ولت ، طول 200 سانتیمتر

 • المنت فنری 4000 وات سیم نگیر 3,800,000 ریال

  ولتاژ 220 ولت ، طول 220 سانتیمتر

 • المنت فنری 3000 وات سیم بگیر 2,200,000 ریال

  ولتاژ 220 ولت ، طول 150 سانتیمتر

 • المنت فنری 3000 وات سیم نگیر 3,500,000 ریال

  ولتاژ 380 ولت ، طول 180 سانتیمتر

 • المنت فنری 1000 وات سیم بگیر 1,500,000 ریال

  ولتاژ 380 ولت ، طول 100 سانتیمتر

 • المنت فنری 1000 وات سیم نگیر 1,000,000 ریال

  ولتاژ 220 ولت ، طول 70 سانتیمتر

درخواست استعلام قیمت

لطفا اطلاعات زیر را وارد کنید تا در اولین فرصت جهت مشاوره رایگان و ارائه قیمت با شما تماس بگیریم.

استعلام قیمت المنت

یکی از المنت های حرارتی که به صورت روزانه با انواعی از آن سرو کار داریم المنت فنری می باشد. استفاده از گرمای بخاری برقی در فصل زمستان، خشک کردن موهایمان بعد از هر حمام با گرمای سشوار، خوردن صبحانه با یک نان تست شده در توستر ، اتو کردن لباسها با گرمای اتو و … همگی اهمیت و کاربرد المنت فنری را در زندگی ما عیان می کنند.

در ساختار المنت فنری از سیمی نیمه هادی که ترکیبی از آهن و نیکل دارای مقاومت الکتریکی بالا می باشد، استفاده شده است . المنت های فنری به علت پیچیده شدن این سیم در اطراف یک استوانه‌ی عایق نارسانا که شبیه به فنر می باشد، نام گزاری شده اند. عایق المنت فنری اغلب از از جنس سرامیک یا خاک نسوز می باشد. مانند تمامی المنت های حراراتی پس از عبور جریان برق از آن گرما ایجاد می‌گردد. برخی از المنت های فنری که در صنایع استفاده می شوند تا 700 درجه گرما را تولید می کنند.

اشغال فضای کم المنت های فنری یکی مزایاس مهم آن ها می باشد. همانطور که گفتیم کاربرد المنت‌های فنری در دو بخش خانگی و صنعتی تقسیم می شوند. در بخش لوازم خانگی می توان به اتو بخار ، سماور برقی، سشوار ، توستر، بخاری‌های برقی، آبگرمکن‌های برقی،سرخ کن ها، هویه ها و چای سازها اشاره کرد.

در بخش صنعتی از المنت‌های فنری برای ایجاد گرمای بالاتری استفاده می شود. از پر کاربردترین آن ها می توان المنت فنری کوره ، تنورهای برقی، گرمکن‌های روغن، گرمکن‌های قالب‌های تزریق پلاستیک و … را نام برد.

المنت های فنری در چه ولتاژ هایی تولید میشوند؟

المنت فنری کوره

المنت های فنری در ولتاژهای متنوعی بر اساس نیاز مصرف کننده تولید می شود. بازه ای بسیار بزرگ که خود از مزایای این نوع از المنت های حراراتی به حساب می آید. المنت فنری 3 ولت به عنوان یک المنت حراراتی استفاده می شود همانطور که المنت های فنری با بیش از 400 ولت کار می کند.

استفاده از توان های مختلف در المنت های فنری به عواملی از جمله ضخامت سیم بستگی دارد. به عنوان مثال المنت فنری با ولتاژ 220 با ضخامت سیم 0.25 می تواند المنت فنری 250 وات را به ما دهد. با بالا رفتن ضخامت سیم میزان توان المنت هم بالاتر می رود، یعنی اگر ضخامت سیم 0.6 باشد یک المنت فنری 1000 وات را خواهیم داشت

اما آنچه مهم است قابلیت سفارشی سازی المنت فنری می باشد. شما می توانید برای هر ولتاژ و توانی المنت خود را سفارش دهید. مهم نیست المنت فنری 12 وات بخواهید یا المنت فنری 4000 وات، مهم این است که بهترین طراحی المنت فنری مخصوص کاربری شما ساخته شود.

گروه تولیدی الکترورسا با بیش از یک دهه فعالیت در عرصه تولید المنت فنری می تواند با تمام تجربه،دانش و تکنولوژی روز نیاز شما را در تهیه المنت فنری رفع نماید . شما می توانید از طریق شماره تماس 02133958430 با کارشناسان گروه تولیدی الکترورسا ارتباط گرفته و هر نوع از المنت فنری با هر ولتاژ و توانی را سفارش دهید .

راهنمای خرید المنت فنری

خرید المنت فنری

برای خريد المنت فنری همانند خرید المنت حراراتی در هر نوعی ، نیازمند دقت در سه بخش، اساسی است :

– در ابتدا باید بدانید چه المنتی با چه ولتاژ، ضخامت و توانی مورد نیاز شما می باشد. متاسفانه در خصوص المنت های فنری گفته می شود که مصرف کننده خود با کوتاه کردن سیم می تواند به توان المنت فنری ایده آل برسد، که پر واضح اشتباه است. آنچه قبل از خرید المنت های فنری مهم است این است که بدایند برای کاربری که دارید ، چه نوع المنت فنری با چه ویژگی هایی را استفاده کنید. دراین قسمت نگران هیچ چیز نباشید ، زیرا با اولین تماس از طریق شماره ۰۹۱۲۴۳۹۶۴۰۶ با کارشناسان گروه تولیدی الکترورسا به صورت رایگان به پاسخ آنچه می خواهید می رسید .

– در گام دوم خرید المنت فنری باید بدانید این المنت را چگونه و از کجا خریداری کنید. با یک جستجوی ساده در اینترنت تعداد زیادی فروشگاه های اینترنتی و فیزیکی به شما معرفی می شوندکه المنت مورد نظر شما را برای فروش به نمایش گذاشته اند. آن چیز که در درجه اول مهم است حذف واسطه ها بین مصرف کننده و تولید کننده می باشد . به شما توصیه میکنیم حتما از تولید کنندگان با سابقه در صنعت المنت سازی ، خرید المنت فنری خود را انجام دهید.

– در گام سوم خرید المنت فنری باید به این اندیشید بهترین تولید کننده المنت فنری کیست؟ برای رسیدن به این پاسخ معیارهای مشخصی وجود دارد. ساخت سفارشی المنت شما با هر ویژگی که نیاز دارید ، سابقه تولید ، استفاده از تکنولوژی روز، دانش و مهارت تولید المنت فنری، ارائه مشاوره و خدمات پس از فروش، ارائه ضمانت های بلند مدت و … از جمله معیارهای یک تولید کننده برتر المنت حراراتی می باشد.

گروه تولیدی الکترورسا با رعایت تمام معیارهای عنوان شده توانسته است بیش از یک دهه به عنوان یکی از بهترین تولید کنندگان و مشاوران در زمینه فروش المنت فنری ، فروش المنت سرامیکی ، فروش المنت صفحه ای ، فروش المنت سیلیکونی ، فروش قطعات برق صنعتی ، فروش المنت کمربندی ، فروش سیم المنت و… خود را معرفی کرده و با جلب رضایت مشتریان خود به توسعه فعالیت های خود بپردازد. برای خرید المنت فنری کافیست از طریق شماره تماس ۰۹۱۲۴۳۹۶۴۰۶ با کارشناسان فروش گروه تولیدی الکترورسا تماس گرفته و المنت خود را سفارش دهید .

قیمت المنت فنری

قیمت المنت فنری

با توجه به نواسانات قیمت ها و شرایط بوجود آمده در صنایع علی الخصوص شرایط تولید کنندگان ، قیمت رکن مهمی برای انتخاب المنت های حراراتی شده است. آیا ارزانی در انتخاب المنت فنری ویژگی محسوب می شود؟ یکی از معروف ترین ضرب المثل های جهان این گونه به این سوال پاسخ می دهد. “ما آنقدر پول دار نیستیم که جنس ارزان بخریم” پاسخی کوتاه اما کامل.

خریدن یک جنس ارزان و بی کیفیت یک ریسک بزرگ برای یک سرمایه هرچند کوچک است. استفاده از المنت فنری ارزان و بی کیفیت نه تنها باعث خرابی آن و خرید مجدد می شود ، بلکه امکان صدمه زدن به دیگر قطعات و همچنین توقف تولید را به همراه خواهد داشت.

گروه تولیدی الکترورسا با استفاده از مرغوب ترین مواد اولیه در ساخت المنتهای فنری و ارائه خدمات پس از فروش و ضمانت های بلند مدت توانسته مناسب ترین قیمت را برای خرید یک المنت فنری با کیفیت ایجاد کند. شما می توانید برای آگاهی از قیمت المنت فنری مد نظر خود از طریق شماره تماس ۰۹۱۲۴۳۹۶۴۰۶ با کارشناسان فروش گروه تولیدی الکترو رسا ارتباط بگیرید.

قیمت المنت فنری به عوامل مختلفی مانند سایز، وات، جنس، برند و کشور سازنده آن بستگی دارد. به طور کلی، قیمت المنت فنری بین 10 هزار تومان تا 100 هزار تومان متغیر است.

4.1/5 - (7 امتیاز)