خرید المنت فشنگی

استعلام قیمت المنت فشنگی

جهت استعلام قیمت المنت فشنگی با مشخصات درخواستی ، با ما در ارتباط باشید :

شماره دفتر مرکزی :
021-33958430
مدیر فروش :
09124396406

استعلام قیمت المنت فشنگی

جهت استعلام قیمت المنت فشنگی با مشخصات درخواستی ، با ما در ارتباط باشید :

شماره دفتر مرکزی :
واتساپ :
شماره تماس پیام رسان های ایرانی (ایتا،روبیکا،بله و...)

المنت فشنگی دستی کوچک

بهترین کیفیت تولید
تومان به بالا 180,000
 • توان ولتاژ دلخواه
 • طول و قطر های کوچک
 • ضمانت کیفیت
 • تاریخ به روز رسانی قیمت : 1401/12/16
 • استعلام قیمت و مشاوره : ۰۹۱۲۴۳۹۶۴۰۶

المنت فشنگی دستی بزرگ

بهترین کیفیت تولید
تومان به بالا 220,000
 • توان ولتاژ دلخواه
 • طول و قطر های کوچک
 • ضمانت کیفیت
 • تاریخ به روز رسانی قیمت : 1401/12/16
 • استعلام قیمت و مشاوره : ۰۹۱۲۴۳۹۶۴۰۶

المنت فشنگی دستگاهی

بهترین کیفیت تولید
تومان 13,000 هر سانتی متر
 • توان پایین
 • اندازه دلخواه
 • ضمانت کیفیت
 • تاریخ به روز رسانی قیمت : 1401/12/16
 • استعلام قیمت و مشاوره : ۰۹۱۲۴۳۹۶۴۰۶

المنت فشنگی دستگاهی

بهترین کیفیت تولید
تومان 15,000 هر سانتی متر
 • توان ولتاژ دلخواه
 • قطر دلخواه (از 25 تا 51)
 • ضمانت کیفیت
 • تاریخ به روز رسانی قیمت : 1401/12/16
 • استعلام قیمت و مشاوره : ۰۹۱۲۴۳۹۶۴۰۶

نمونه المنت های فشنگی تولید شده توسط الکترورسا

درخواست استعلام قیمت

لطفا اطلاعات زیر را وارد کنید تا در اولین فرصت جهت مشاوره رایگان و ارائه قیمت با شما تماس بگیریم.

استعلام قیمت المنت

به جرات می توان گفت یکی از مهمترین اختراعاتی که باعث ارتقا چشمگیری در صنعت المنت سازی شده است المنت فشنگی می باشد. انتقال سریع حرارت، کاهش هزینه‌های صنایع، استهلاک پایین، حمل و نقل آسان، قیمت پایین، و کارایی المنت فشنگی باعث انقلابی در تولید و خرید المنت حرارتی شده است. المنت های فشنگی با نام های المنت کارتریجی و المنت موشکی هم شناخته می شوند.

درنگاه اول ظاهر لوله ای شکل ، کوچک و سنگین آن ها نمی تواند اهمیت وجودشان را نشان دهد. اما همین لوله گرد با سطح مقطع دایره ای از جنس فولاد ضد زنگ در اکثر صنایع استفاده می شود. سیم پیچ درون المنت فشنگی باعث افزایش بار الکتریکی شده و همانند یک مقاومت عمل می کند. در نتیجه گرمای مورد نیاز بوجود می آید. توانایی رسیدن المنت های فشنگی ۱۰۰ وات بر سانتی‌متر مربع در نوع خود قابل توجه است.

بیشترین استفاده از المنت فشنگی برای گرم کردن قطعات فلزی می باشد که درون آن‌ها سوراخ‌هایی وجود دارد. بهترین و شاید تنها ترین انتخاب در این مواقع المنت کارتریجی یا همان المنت فشنگی می باشد. المنت های فشنگی به صورت سفارشی تولید می شوند. صنایع مختلف برای خرید المنت فشنگی با توجه به اندازه و نوع کاربرد، آن را به تولید کننده ها سفارش می دهند.

گروه تولیدی الکترورسا با بیش از یک دهه فعالیت در عرصه تولید المنت های حرارتی از جمله فروش المنت فشنگی ، فروش المنت سرامیکی ، فروش المنت صفحه ای ، فروش سیم المنت ، فروش قطعات برق صنعتی و… با تمام امکانات و تکنولوژی روز دنیا در خدمت شما عزیزان می باشد. می توانید جهت مشاوره رایگان خرید المنت فشنگی از طریق شماره ۰۹۱۲۴۳۹۶۴۰۶ با ما در تماس باشید.

المنت های فشنگی در چه توان های ولتاژی تولید می شوند؟

المنت فشنگی 220 ولت

همانطور که پیش تر گفتیم یکی از مهمترین ویژگی های المنت های فشنگی این است که با توجه به نیاز مورد نظر تولید می شوند. انواع سایزها، جنس رویه عایق متفاوت و مقدار ولتاژ متنوع همگی با توجه به کاربری تعیین می شوند و هیچ مانعی در تولید المنت های فشنگی وجود ندارد.

المنت های فشنگی از ولتاژهاي های خیلی پایین تولید می شوند که شاید معروف ترین آن ها المنت فشنگی 12 ولت باشد تا ولتاژهای بالا المنت های فشنگی 220 ولت و بالاتر که باعث شده تا دمای کاری 1400 درجه فارنهایت را تولید کنند. این نوع المنت ها در توان های متفاوتی هم تولید می شوند که المنت فشنگی 100 وات و المنت فشنگی 500 وات شاید از پر استفاده ترین توان های آن ها باشند.

ساختار المنت فشنگی

المنت های فشنگی در ساختار خود از پنج قسمت تشکیل شده اند

المنت فشنگی قیمت

1. سیم پیچ حرارتی :

همانطورکه پیش تر گفتیم در این قسمت از المنت فشنگی سیم ترکیبی نیکل و کروم استفاده شده است که به آن نیکروم می گویند. این سیم، به دور هسته سرامیکی پیچیده شده است و با ورود جریان وارد شده باعث گرم شدن غلاف المنت می شود.

2. غلاف :

آنچه تماس با موادی را که قرار است گرم شوند ایجاد می کند غلاف المنت فشنگی است. غلاف های المنت های کارتریجی از جنس های مختلفی ساخته می شوند از جمله :

 • فولاد ضدزنگ شماره ۳۰۴
 • فولاد ضدزنگ شماره ۳۱۶
 • اینکولوی (Incoloy) شماره ۸۰۰

3. عایق :

تماس سیم پیچ نیکرومی با بخش غلاف باعث ذوب شدن غلاف ،از کار افتادن المنت فشنگی و در نتیجه آسیب به تجهیزات است. عایق میان آن دو از ایجاد تماس جلوگیری می کند.

4. ترمینیشن :

امکان خاموش شدن المنت‌های فشنگی، با خروج مستقیم یا زاویه دار سیم‌های سربی وجود دارد. یکی از ملاحظات در ساخت این قطعات، این است که در معرض دمای بالاتر از حداکثر درجه تعیین شده برای سیم قرار نگیرند. برای جلوگیری از آسیب سیم از دمای بالا، آلودگی و… سیم سربی را به وسیله یک لوله فلزی یا پوشش سیلیکونی می پوشانند.

5. نوعی سیم سربی :

نوع سیم‌ استفاده شده در دستگاه، بسته به نوع طراحی و اینکه المنت فشنگی مد¬نظر در چه قسمتی از آن قرار دارد، متفاوت است. معمولاً برای المنت‌های فشنگی و سایر کاربردهای با دمای بالا در تجهیزات صنعتی از فایبرگلاس استفاده می‌شود. از انواع دیگر سیم های مورد استفاده در المنت ها، می توان به فایبرگلاس آغشته به سیلیکون و لاستیک سیلیکون اشاره کرد.

کاربرد های المنت های فشنگی

المنت فشنگی

قبل از آن که به کاربردهای المنت فشنگی اشاره کنیم بد نیست چند مزیت دیگر از این نوع المنت های حرارتی را عنوان کنیم.

 • ایمنی بسیار بالا المنت های فشنگی هر گونه نگرانی درخصوص تخریب و آتش سوزی و … را از بین می برد.
 • المنت های فشنگی جای بسیار کمی را اشغال می کنند، گاهی در حد یک سوراخ کوچک با قطری کم که با دریل ایجاد شده است. این خود یک مزیت بزرگ در بین المنت های حرارتی می باشد.
 • المنت های حرارتی فشنگی در مقابل ضربه و تنش های ناشی از دستگاه ها بسیار مقاوم هستند.
 • اطراف المنت فشنگی از جنس استیل می‌باشد و استفاده فولاد ضدزنگ در ساخت آن باعث شده به صورت کامل از زنگ زدن جلوگیری کند
 • اما شاید مهم‌ترین ویژگی المنت های فشنگی، سرعت انتقال حرارت آن در محیط‌های فشرده است؛ بهترین انتخاب برای بالا بردن حرارت در سیالات تراکم ناپذیر که می‌تواند دمای این سیالات را در کمترین زمان افزایش داده و ویسکوزیته سیال را کاهش دهد.

به صورت تیتروار می توان به کاربردهای المنت های فشنگی در صنایع مختلف اشاره کرد :

در کل مخازن همزن بیشترین کاربرد المنت فشنگی می باشد. مخازن همزن معمولا حاوی مواد اولیه پلاستیک بوده و غالبا سیالی که در داخل این مخازن وجود دارد بسیار ویسکوز هستند. المنت فشنگی با توجه به سرعت انتقال حرارت و مقاومتش در برابر ضربه بهترین کارایی را در این صنایع دارا می باشد.

انواع المنت فشنگی

تولید المنت فشنگی

در این بخش به معرفی انواع المنت فشنگی در بیشتر در صنایع مورد استفاده قرار میگیرند می پردازیم. المنت های فشنگی از نظر ساختار بدنه، سیم کشی و هسته به شکل یکسان عمل می کنند ، اما در دمای ایجاد شده، ، کاربرد، طول حرارت، قطر لوله و … دارای تفاوت هایی هستند که آن ها را به انواع متنوعی تقسیم بندی می کند.

المنت فشنگی ترموکوپل

المنت فشنگی ترموکوپل که معمولا در داخل یا وسط دستگا های نصب می شود در مکان های محدود کاربرد دارد. این نوع از المنت فشنگی یکی از پیچیده ترین انواع المنت های حراراتی است که فرومول هایی جهت مشخص کردن وات، چگالی نسبت به تناسب دستگاه استفاده می شود و سطوح را به صورت مستقیم گرم می کند.

المنت فشنگی فلنج دار

المنت فشنگی فلنج دار با استفاده از فلنج به انتهای قطعه ای که نیاز به گرما دارد وصل میشود. برای اطلاع از قیمت و خرید بهترین نوع المنت های فلنج دار به صفحه قیمت المنت فلنج دار مراجعه کنید.

المنت فشنگی سوآگ

در این نوع المنت قبل از شکل گیری فرآیند سوئینگ ، عناصر مختلف آن از جمله هسته، سیم‌ کشی مقاومتی، پودر اکسید به دستگاه اضافه میشود.

المنت‎‌های فشنگی با تراکم بالا

این نوع المنت فشنگی با ساختاری پرس شده‌است و تراکم وات بالاتری را دارد . نه تنها مقاومت بالای رسانایی گرما دارد بلکه در برابر پوسته‌پوسته شدن و خوردگی مقاوم است.

المنت فشنگی مینیاتوری با تراکم بالا

این نوع المنت در سه اندازه تولید شده است که بیشتر برای فضاهای کوچک با قدرت متمرکز بالا مورد استفاده قرار می‌گیرد.

المنت‌های فشنگی جاذب

برای گرم کردن آب و مایعات مورد استفاده قرار می‌گیرد. دارای تراکم وات بالایی است و گرمای آن در یک منطقه خاص جاذب می‌شود.

المنت فشنگی ته سکه‌ای

در طراحی آن از یک دیسک مسی مسطح برای به حداکثر رساندن انتقال حرارت و حسگر دمااستفاده شده است.

المنت فشنگی پیچ و مهره‌دار

به عنوان کمک برای محکم کردن پیچ‌ومهره‌های بزرگ در ماشین‌آلات سنگین به کار می‌رود.

المنت فشنگی مربعی

هنگام قرارگرفتن در شکاف، اصلاح شده و باعث انتقال بهتر گرما به محیط اطراف می‌شود

راهنمای خرید المنت فشنگی

خرید المنت فشنگی

در مورد مزایای وکاربردهای المنت های فشنگی صحبت کردیم. اما مهمترین مساله این است که چگونه یک المنت فشنگی مناسب را خریداری کنیم. انتخاب یک نوع المنت فشنگی مناسب با کار شما کار آسانی نیست و قطعا شما را دچار مشکل خواهد کرد. تنوع المنت های فشنگی در ابعاد و انواع مختلف و تعدد برندهای مختلف تولیدی ایرانی و خارجی باعث سرگردانی صنعتگران در خرید المنت فشنگی هستند.

چیزی که مشخص است خرید از واسطه ها فروش از جمله فروشگاه های اینترنتی و فروشگاه ها جهتی فروش المنت فشنگی توسط واسطه ها همیشه خریداران را از جانب قیمت و کیفیت به شک می اندازد. شاید مهمترین سوال این باشد که بهترین المنت فشنگی را از کجا تهیه کنیم؟ با توجه به سفارشی سازی شدن این المنت حرارتی فشنگی ارتباط مستقیم با تولید کنندگان با سابقه بهترین راهنمای خرید المنت فشنگی می باشد.

گروه تولیدی الکترورسا با ایجاد فضایی بی واسطه بین مصرف کننده و تولید کننده از طریق شماره ۰۹۱۲۴۳۹۶۴۰۶ به صورت رایگان مشاوره های لازم جهت خرید المنت فشنگی را توسط متخصصان خود ارائه می دهد. تولید با مواد با کیفیت ، تحویل در اسرع وقت ، ضمانت های تعویض و تعمیر ، قیمت مناسب و … از دیگر خدمات گروه تولیدی لکترورسا می باشد.

قیمت المنت فشنگی

قیمت المنت فشنگی

همیشه قیمت یک کالا یکی از مهمترین شاخص های خرید آن می باشد. اما آنچه در قیمت المنت فشنگی اهمیت دارد ، مناسب ترین قیمت با بهترین کیفیت است. خرید المنت بی کیفیت ارزان قیمت با توجه به آسیب های جدی که در پروسه تولید خواهد زد کار بسیار پر ریسکی می باشد. گروه تولیدی رسا با بهترین مواد موجود محصولات خود را به صورت المنت های سفارشی تولید کرده و با توجه به اطیمنان نسبت به محصولات خو.د ضمانت های بلند مدت را ارائه می دهد. شما میتوانید به راحتی بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت المنت فشنگی را از ما بخواهید.

5/5 - (5 امتیاز)