خرید المنت تسمه ای در سال 1402

استعلام قیمت المنت تسمه ای

جهت استعلام قیمت المنت حرارتی از نوع تسمه ای با مشخصات درخواستی ، با ما در ارتباط باشید
شماره دفتر مرکزی :
021-33958430
مدیر فروش :
09124396406

استعلام قیمت المنت تسمه ای

جهت استعلام قیمت المنت حرارتی از نوع تسمه ای با مشخصات درخواستی ، با ما در ارتباط باشید
شماره دفتر مرکزی :
واتساپ :
شماره تماس پیام رسان های ایرانی (ایتا،روبیکا،بله و...)

لیست قیمت المنت تسمه ای و کمربندی

المنت تسمه ای ترمینال خور

بهترین کیفیت تولید
تومان 3,000 هر سانتی متر
 • نوع : کاور دار
 • توان ولتاژ دلخواه
 • ابعاد دلخواه
 • ضمانت کیفیت
 • تاریخ به روز رسانی قیمت : 1401/12/16
 • استعلام قیمت و مشاوره : ۰۹۱۲۴۳۹۶۴۰۶

المنت تسمه ای زره دار

بهترین کیفیت تولید
تومان 2,800 هر سانتی متر
 • نوع : کاور دار
 • توان ولتاژ دلخواه
 • ابعاد دلخواه
 • ضمانت کیفیت
 • تاریخ به روز رسانی قیمت : 1401/12/16
 • استعلام قیمت و مشاوره : ۰۹۱۲۴۳۹۶۴۰۶

المنت تسمه ای قاب دار

بهترین کیفیت تولید
تومان 3,000 هر سانتی متر
 • نوع : ساده سیم دار
 • توان ولتاژ دلخواه
 • ابعاد دلخواه
 • ضمانت کیفیت
 • تاریخ به روز رسانی قیمت : 1401/12/16
 • استعلام قیمت و مشاوره : ۰۹۱۲۴۳۹۶۴۰۶

نمونه المنت های تسمه ای تولید شده توسط الکترورسا

نام محصول توان ولتاژ ابعاد در اندازه محل نصب
المنت تسمه ای قاب دار و کاور دار 220v - 1000w 25 × 10 cm دور دستگاه اکسترودر
المنت تسمه ای سیم دار 380v - 3000w 35 × 16 cm دور اکسترودر لوله آب
المنت تسمه ای کاور دار 220v - 1200w 35 × 7 cm دور اکسترودر
المنت تسمه ای سرنازل 220v - 150w 4/2 × 4 cm دور قالب دستگاه
المنت تسمه ای قاب دار ترمینال خور 380w - 1500w 16 × 30 cm دور لوله قیر
درخواست استعلام قیمت

لطفا اطلاعات زیر را وارد کنید تا در اولین فرصت جهت مشاوره رایگان و ارائه قیمت با شما تماس بگیریم.

استعلام قیمت المنت

به جرات می توان یکی از المنت های حراراتی که در صنایع الکتریکی و قالب گیری ها نقش بسزایی را ایفا کرده است را المنت تسمه ای دانست. المنت های تسمه ای با توجه به ظاهرشان نام گزاری شده اند و به نام المنت های کمربندی نیز شناخته می شوند. تولید 700 درجه گرما توسط المنت حرارتی کمربندی باعث شده است از این المنت حتی در صنعت ذوب آلومنیوم نیز استفاده شود.

این المنت ها به شکل استوانه با ابعاد مختلف می باشند تا کاربرد المنت تسمه ای برای ایجاد گرما بر روی لوله ها ، سیلندرها و در کل نازل دستگاه ها ایده آل باشد . هر جا و در هر صنعتی که لوله ای به گرمایش غیر مستقیم احتیاج داشته باشد قطعا در آنجا المنت تسمه ای خودنمایی می کند. اما این تنها کاربرد المنت تسمه ای نیست که آنها را در دسته پر مصرف ترین المنت های حرارتی قرار میدهد. قیمت ارزان ان هم باعث می شود انتخاب اول صنعتگران باشد.

المنت های تسمه ای معمولا عرضی بین 2 تا 5 میلی متر دارند و با توجه به نیاز صنعتگران در انواع متنوع تولید میشوند که در ادامه به آن بیشتر می پردازیم. گروه تولیدی رسا با مشاوره رایگان به شما صنعتگران عزیز در خصوص انتخاب بهترین نوع المنت ها جهت بهره وری بیشتر ، ساخت المنت تسمه ای را به صورت سفارشی انجام می دهد. فروش المنت های کمربندی در انواع مختلف با ضمانت کالا از جمله اقداماتی است که در جهت حفظ منافع شما عزیزان در نظر گرفته شده است .

المنت تسمه ای چه انواعی دارد؟

سیم المنت تسمه ای

انواع المنت های تسمه ای با توجه به ساختار و نوع عایقشان تقسیم بندی می شوند.

1- انواع المنت های تسمه ای با توجه به ساختار

المنت تسمه ای بدون پیچ و مهره : نوع بدون پیچ و مهره المنت های تسمه ای کم طرفدار ترین نوع آن است. این المنت به شکل قالب دایره ایست که باز و بسته نمی شود و از انعطاف هم برخوردار نیست . به همین دلیل المنت تسمه ای بدون پیچ نامیده شده است. همین ویژگی آن ها نصب و باز و بسته کردن آن ها را سخت می کند. قیمت ارزان این المنت برای بعضی از دستگاه ها بسیار مقرون به صرفه بوده و می تواند بهترین انتخاب باشد.

المنت تسمه ای دو تکه : یکی از پر طرفدار ترین نوع المنت تسمه ای، با توجه به ویژگی هایش المنت تسمه ای دو تکه است. باز و بسته شدن از دو طرف، قطر زیاد، سرعت بالا در نصب ویژگی های این نوع المنت می باشد.

المنت تسمه ای یک تکه انعطاف پذیر : در شرایطی که صنعتگران امکان استفاده از المنت دو تکه را نداشته باشند، از این نوع المنت استفاده می کنند. المنت تسمه ای یک تکه انعطاف پذیر اغلب در قسمت هایی استفاده میشود که برای نصب به باز شدن زیاد المنت نیاز است.

المنت تسمه ای به شکل مربع و یا مستطیل (چهاروجهی) : المنت تسمه ای با قالبی مربعی یا مستطیلی شکل از دو تکه تشکیل می شود که باز و بسته کردن آن را برای نصب آسان می کند.

المنت تسمه‌ای تخت : شاید محبوب ترین نوع المنت تسمه ای را بتوان المنت تسمه‌ای تخت نامید. گرمایش ساختمان های صنعتی تجاری بزرگترین مشتریان المنت های تسمه ای تخت هستند. مقرون به صرفه بودن، عمر بالا و سرعت گرمایش آن را به یک انتخاب ایده آل تبدیل می کند.

این نوع المنت تسمه ای با توجه به ابعاد محیطی که باید گرم کند با ولتاژ و اندازه متنوعی تولید می شود. این نوع المنت‌ها در دستگاه‌های تولید کاشی یکی از اصلی‌ترین گزینه‌ها هستند. عموماً این متریال در یک صفحه سبک، تخت، مقاوم و ضد آب طراحی می‌شود و می‌تواند برای راندمان و کاهش انرژی گزینه استاندارد و مناسبی باشد.

2- انواع المنت تسمه ای از نظر عایق

همانطور که می دانید عایق المنت نقش اساسی در کیفیت المنت و گرمای تولیدی آن دارد.

المنت تسمه ای میکایی : المنت تسمه ای میکایی از سیمی با مقاومت بالا میان دو صفحه میکا تولید می شود. یک ورق آلومینیومی با مقاومت در برابر حرارات و خوردگی از آن ها محافظت می کند. حداکثر دمای تولیدی المنت های تسمه ای میکایی 350 درجه می باشد. دقت و طول عمر بالای این نوع از المنت های حراراتی از ویژگی های مهم المنت تسمه ای میکایی می باشد.

اما مهمترین ویژگی ان که باعث می شود برای گرم کردن فضاهای مسکونی،صنعتی و تجاری استفاده شود، توان و امکان توزیع حرارت و گرما به صورت یکنواخت است. المنت های میکایی در مدل هایی از جمله ضد آب و به همراه ترموکوپل نیز تولید می شوند.

المنت تسمه ای سرامیکی : المنت های تسمه ای کمربندی یا سرامیکی با توجه به روکش سرامیکی هسته آن ، می توانند تا دمای 700 درجه گرما تولید کنند. داشتن لولا در هسته سرامیکی المنت تسمه ای سرامیکی قابلیت انعطاف زیادی به این نوع المنت می دهد. هسته این نوع از المنت حراراتی تسمه ای اغلب از نیکل و کروم استفاده می شود و یک ورق فولاد ضد زنگ با پیچ های سفت کننده این قطعه را برای نصب بر روی انواع دستگا ه های مختلف آماده می کند . برای اطلاع از قیمت انواع مختلف این نوع المنت به صفحه خرید المنت سرامیکی مراجعه نمایید.

نوع حلقه ای المنت کمبرندی سرامیکی پراستفاده تر است و با توجه به کاربرد آن در انواع متنوع تولید می شود از جمله یک تکه مستقیم، دو تکه مستقیم، محافظتی شیلد دار، یک تکه سیم زره دار و ترمینال دار. به غیر المنت کمربندی میکایی و سرامیکی نوعی دیگر از المنت تسمه ای موجود است که به المنت تسمه ای سیلیکونی نامیده می شود که با سیلیکون تقویت شده و با ظرافت و انعطاف پذیری که دارد در حرارت های پایین استفاده می‌شوند.

راهنمای خرید المنت تسمه ای

قیمت المنت تسمه ای

الکترورسا بهترین مرکز فروش المنت تسمه ای در تهران است. همچنین مجموعه ما قادر است محصولات سفارشی شما را به سراسر کشور ارسال کند اما با توجه به شرایط اسان حمل و نقلی بین شهری مهم نیست در چه استان و شهری هستید ، مهم این است که بتوانید انتخاب درستی در خرید المنت های کمربندی داشته باشید.

خرید المنت تسمه ای همیشه انتخاب خوبی بوده است. المنتی با دوام، سرعت انتقال گرما بالا، ایجاد گرمایی با درجات مختلف و زیاد، مقرون به صرفه و طول عمر بالا از مزایای این المنت است. مدل های مختلف این المنت و تولید آن ها در توان و ولتاژهای متنوع گاهی انتخاب را برای صنعتگران سخت می کند. ما در گروه رسا با مشاوره رایگان بهترین المنت تسمه ای برای کار شما با بهره وری ایده آل را معرفی و به طور سفارشی تولید میکنیم.

برای خرید یک المنت کمبرندی یا تسمه ای باید به نکات مهمی توجه کرد؛ مثلا کیفیت مواد تشکیل دهنده هسته و بدنه در ساخت المنت های تسمه ای از مواردی است که در خرید آن حتما باید توجه کنید. انتخاب یک المنت تسمه ای بی کیفیت میتواند تبعات بدی را در پیش داشته باشد. توصیه میشود حتما از تولید کنندگان شناخته شده خرید کنید تا کیفیت کالا تضمین شده باشد.

گروه تولیدی رسا با بکارگیری بهترین کیفیت مواد اولیه میتواند شما را در وب سایت رسمی خود به ادرس برای خرید المنت تسمه ای کمک کند. انتخاب ولتاژ مناسب، جنس سیم المنت تسمه ای، تعداد نیاز ، توان، اندازه و ابعاد کار از مشکلات بزرگ صنعتگران است . در این راه مهندسین گروه تولیدی رسا به شما با مشاوره رایگان کمک خواهند کرد.

قیمت المنت تسمه ای

قیمت انواع المنت تسمه ای

قیمت انواع المنت تسمه ‌ای با توجه به کیفیت و ویژگی‌های آن ها متغیر است. . قاعدتا هر چقدر کیفیت ساخت آن بیشتر باشد، از قیمت بیشتری برخوردار است. هرچند این گونه نیست که هرکدام از المنت های تسمه ای قیمت بالاتری داشته باشد پس بهتر است .

آنچه مهم تر از قیمت المنت کمبرندی  ، قیمت المنت فنری ، قیمت المنت تخت و… می باشد، تولید انواع مختلف آن مطابق با استانداردهای ملی و بین المللی است. گروه الکترورسا به عنوان یکی از با سابقه ترین گروه های تولیدی المنت در انواع مختلف می تواند با توجه به نوسانات قیمت ها در اسرع وقت محصول مورد نظر و قیمت آن را به شما اعلام نماید.

5/5 - (8 امتیاز)