خرید المنت سرامیکی ارزان در سال 1402

استعلام قیمت المنت سرامیکی

جهت استعلام قیمت و خرید المنت سرامیکی با مشخصات درخواستی ، با ما در ارتباط باشید :

شماره دفتر مرکزی :
021-33958430
مدیر فروش :
09124396406

استعلام قیمت المنت سرامیکی

جهت استعلام قیمت و خرید المنت سرامیکی با مشخصات درخواستی ، با ما در ارتباط باشید :

شماره دفتر مرکزی :
واتساپ :
شماره تماس پیام رسان های ایرانی (ایتا،روبیکا،بله و...)

المنت سرامیکی جنس مرغوب

کیفیت تولید فوق‌العاده
تومان 4,500 هر سانتی متر
 • سیم المنت فرانسوی
 • توان ولتاژ دلخواه
 • ابعاد دلخواه
 • ضمانت کیفیت
 • تاریخ به روز رسانی قیمت : 1401/12/15
 • استعلام قیمت و مشاوره : ۰۹۱۲۴۳۹۶۴۰۶
درجه 1

المنت سرامیکی جنس خوب

کیفیت تولید خوب
تومان 4,000 هر سانتی متر
 • سیم المنت چینی
 • توان ولتاژ دلخواه
 • ابعاد دلخواه
 • ضمانت کیفیت
 • تاریخ به روز رسانی قیمت : 1401/12/15
 • استعلام قیمت و مشاوره : ۰۹۱۲۴۳۹۶۴۰۶
درجه 2

نمونه المنت های تولید شده الکترورسا

نام محصول قطر ارتفاع
المنت سرامیکی قاب دار 380v - 3kw 160 میلی متر 180 میلی متر
المنت سرامیکی 220v - 3kw 250 میلی متر 100 میلی متر
المنت سرامیکی 380v - 4kw 320 میلی متر 150 میلی متر
المنت سرامیکی 220v - 1000w 100 میلی متر 100 میلی متر
المنت سرامیکی 380v - 4kw 280 میلی متر 180 میلی متر
المنت سرامیکی 380v - 3kw 200 میلی متر 160 میلی متر
درخواست استعلام قیمت

لطفا اطلاعات زیر را وارد کنید تا در اولین فرصت جهت مشاوره رایگان و ارائه قیمت با شما تماس بگیریم.

استعلام قیمت المنت

هنگام خرید المنت حرارتی ، یکی از پر طرفدارترین المنت ها که به علت طول عمر بالا و انتقال گرمای یکنواخت استفاده می شود، المنت سرامیکی می باشد. به طور خلاصه المنت های حرارتی را که در آن از یک قطعه سرامیکی استفاده شده را المنت سرامیکی می گویند. این قطعه سرامیکی در داخل یک پوشش فلزی قرار دارد.

در این المنت قطعه سرامیکی با مقاومت بالایی که دارد برق ورودی را در خود به گرما تبدیل می کند و بعد از آن به پوشش فلزی منتقل می کند. پوشش فلزی گرم می شود و به صورت یکنواخت گرما را در محیط اطراف خود پخش می کند. مقرون به صرقه بودن این المنت یکی دیگر از ویژگی های حائز اهمیت آن است.

المنت های سرامیکی چه انواعی دارند؟

خرید المنت سرامیکی

المنت های سرامیکی را می توان با توجه به ویژگی یا ساختارشان به انواع مختلفی دسته بندی کرد. از المنت سرامیکی کوچک از جمله المنت سرامیکی 12 ولت گرفته تا المنت های سرامیکی بزرگ که در صنایع استفاده می شوند. در این مطلب به مهمترین دسته بندی آن ها خواهیم پرداخت.

المنت سرامیکی تخت

بی شک مناسب ترین المنت حراراتی جهت استفاده در سطوح تخت که حرارت بالا و یک نواخت را نیاز دارند ، المنت سرامیکی تخت است. از این نوع المنت حراراتی بیشتر در تولید تجهیزات، ماشین الات بسته بندی، تجهیزات برقی و صنایع دیگر استفاده می شود. المنت های سرامیکی تخت به دو نوع آجری و سنگی نیز تقسیم بندی می شوند. جهت مشاهده نمونه ها و خرید انواع المنت تخت به صفحه خرید المنت تخت مراجعه کنید.

المنت سرامیکی هویه ای

حتما در طول زندگی با لحیم کاری سرو کار داشته اید. ابزار اصلی این کار هویه است. ابزاری با نوکی تیز و نازک که آن را به برق وصل می کنیم .از گرمای تولید شده اش جهت آب نمودن مواد مورد نظر و برقراری اتصالات از این طریق استفاده می کنیم .در تولید برخی از هویه ها که تحمل گرمای بالایی را نیز دارند از المنت هویه سرامیکی استفاده می شود. وقتی میخواهیم موادی با درجه ذوب بالا را لحیم کنیم بهترین انتخاب استفاده از هویه ای است که در آن از المنت سرامیکی هویه ای استفاده شده باشد.

المنت سرامیکی گرد

برای گرم کردن غیر مستقیم مایعات حتی فراورده های نفتی بهترین انتخاب المنت سرامیکی گرد است. المنت سرامیکی گرد درجه حرارت متفاوتی را تولید می کنند اما شاید بهترین درجه که عمر طوالانی تر هم برای المنت فراهم می کند 250 درجه باشد.

المنت سرامیکی تسمه ای

المنت سرامیکی تسمه ای بیش از 700 درجه گرما را تولید می کند و دارای ساختار جالبی است. وجود لولا در هسته سرامیکی آن انعطاف قابل توجهی را به این المنت می دهد. المنت سرامیکی تسمه ای دارای یک ورق فولاد ضد زنگ نیز می باشد و می توان آن ها را مستقیم به منبع تغذیه توسط یک سیم پیچ یا کابل متصل کرد. شما عزیزان میتوانید جهت مشاهده نمونه المنت های تسمه ای تولید شده توسط الکترورسا و اطلاع از قیمت آن به صفحه قیمت المنت تسمه ای مراجعه نمایید.

المنت سرامیکی مادون قرمز

المنت سرامیکی مادون قرمز یک المنت سرامیکی با طول عمر بسیار بالاست و به عنوان یک المنت سرامیکی تابشی شناخته می شود. لامپ ها یا دیگر ابزاری که از المنت سرامیکی مادون قرمز ساخته شده اند بسیار قوی هستند. تابش موج مادون قرمز که بین 2-10 میکرون تولید می شود ،حرارت یک نواختی را بین 300 تا 700 درجه با ایجاد طول موج بلند خود ایجاد می کند و بسیارمقرون می باشد. جهت اطلاع از قیمت و خرید بهترین المنت های شیشه ای به صفحه قیمت المنت شیشه ای مراجعه کنید.

المنت سرامیکی سشوار

یکی از بهترین انواع سشوارها در بازار که گرمای آن به مو ها اسیب نمی زند، سشواریست که از المنت سرامیکی سشوار ساخته شده باشد. آن ها به علت گرمای یکنواختی توسط المنت سرامیکی سشوار توزیع میشود براحتی و بدون هیچ آسیبی مو را خشک می کنند.

این سشوارها به علت تولید گرما توسط المنت سرامیکی از مصرف برق کمتری هم برخوردار هستند. در سشوارهای صنعتی نیز به همین شکل است. المنت سشوار صنعتی حرارت بسیار زیادی نسبت به سشوار خانگی تولید می کند و میزان باد خروجی از آن متفاوت است.

المنت های سرامیکی بخاری برقی

بخاری های برقی که منبع گرمایش آن ها از المنت سرامیکی بخاری برقی می باشد ،چون قابل حمل هستند بسیار پر مصرف می باشند . علی الخصوص در دفاتر کاری. استفاده از المنت های سرامیکی بخاری برقی ایمنی و ماندگاری این نوع از بخاری ها را بالا برده است.

المنت سرامیکی تنش زدایی

شاید دیده باشید در فرآیند جوشکاری تنش های ناشی از گاز هیدروژن امکان خوردگی و ترک خوردگی را ایجاد میکند. برای آزاد سازی این تنش ها از المنت سرامیکی تنش زدایی استفاده می شود. نام دیگر المنت سرامیکی تنش زدایی المنت پیش گرم است.

المنت سرامیکی هیتر

یک نمونه از المنت های سرامیکی که تقریبا همه ما با آن ها گرما را احساس کردیم المنت سرامیکی هیتر می باشد که در هیترها و بخاری های صنعتی استفاده می شود. در هیترها المنت سرامیکی هیتر با عبور جریان برق هوای اطراف خود را به سرعت گرم می کنند و فن موجو در هیترها آن گرما را به محیط منتقل می کند. علاوه بر المنت سرامیکی از المنت کویل هیتر هم برای هیتر ها استفاده میشود که شما عزیزان میتوانید جهت خرید و استعلام قیمت این المنت به صفحه قیمت المنت کویل هیتر مراجعه کنید.

کاربرد المنت های سرامیکی چیست؟

فروش المنت سرامیکی

قبل از آنکه به کاربردهای المنت های سرامیکی بپردازیم بهتر است از مزایای آن ها بیشتر بدانیم. مزایای المنت های حرارتی سرامیکی نسبت به المنت هایی از جمله المنت های فلزی و سیمی قابل توجه است. المنت های سرامیکی به علت ساختار و جنس مواد تشکیل دهنده طول عمر بالایی دارند. برخلاف المنت‌های فلزی که معمولاً زمان انقضا آنها مشخص است و بعد از آن دچار شکستگی یا خوردگی می شوند، المنت‌های سرامیکی بدون اینکه حتی دچار ترک خوردگی شوند می توانند مدت بسیار طولانی کار کنند.

المنت‌های سرامیکی بر خلاف المنت های سیمی هیچ گاه نمی سوزند و این امر باعث می شود، هیچ گاه محیط را برای ایجاد آتش سوزی محیا نکنند. مگر با درجه حرارت بالا در کنار مواد مشتعل از آن ها استفاده شود. انتقال گرمای مستقیم و غیر مستقیم با میزان متفاوت درهر قسمتی از پروسه تولیدی صنعتگر باعث می شود المنت سرامیکی بیشتر در صنایعی که درآن ها ذوب کردن مواد، پختن یا خشک کردن، گرم کردن جهت تغییر دادن شکل مواد اتفاق می افند، استفاده شود.

از المنت های سرامیکی در محصولات و اوازم خانگی هم استفاده می شود که می توان به عنوان نمونه به سشوار، اتوی مو، توسترها و … اشاره کرد. یکی از کاربردهای مهم المنت های سرامیکی به علت ایجاد گرمای غیرمستقبم برای گرم کردن آب، مایعات ، روغن ها و حتی فراورده های نفتی می باشد. قدرت و توازن انتقال گرما مهمترین مزایای المنت های سرامیکی است. المنت های سرامیکی با توجه به انواع و ویژگی هایی که دارند در صنایع و محصولات مختلفی استفاده می شوند که به آن ها میپردازیم. برای اطلاع از قیمت انواع سیم المنت با بهترین کیفیت تولید به صفحه قیمت سیم المنت حرارتی مراجعه کنید.

این نوع از المنت ها در اکثر صنایع استفاده می شوند که از آن ها می توان به دستگاه های بسته بندی، حرارت دادن به رنگ، در قسمت چاپ استفاده در دستگاه های تزریق پلاستیک استفاده در صنایع تولید لاستیک استفاده در صنعت تزریق آلومینیوم استفاده در صنعت ذوب انواع مواد اولیه استفاده در سیلندرهای مخازن و لوله های صنعتی اشاره کرد.

راهنمای خرید المنت سرامیکی

قیمت المنت سرامیکی تخت

در مورد مزایای وکاربردهای المنت های سرامیکی صحبت کردیم. اما چگونه یک المنت سرامیکی خوب با بهره وری بالا را خریداری کنیم. با توجه به تنوع و کاربردهای متفاوت المنت ها اانتخاب یک المنت سرامیکی مناسب کارآسانی نیست.

همچنین تولید کنندگان زیادی هستند که این محصول را تولید می کنند که حتی اگر دقیقا بدانید چه نوع المنت سرامیکی با چه توانی احتیاج دارید باز هم در انتخاب به مشکل خواهید خورد. در خرید المنت سرامیکی شاخص های زیادی را باید در نظر داشته باشید از جمله ولتاژ،دمای عملیاتی، جنس مواد استفاده شده،طراحی مناسب،توان و … .

از جهتی فروش المنت سرامیکی توسط واسطه ها همیشه خریداران را از جانب قیمت و کیفیت به شک می اندازد. شاید مهمترین سوال این باشد که بهترین المنت سرامیکی را از کجا تهیه کنیم؟
بهترین راهنمایی برای خرید بهترین المنت سرامیکی شاید خرید آن به شکلی است که امکان سفارشی سازی داشته باشد. تولید یک المنت حرارتی سرامیکی مخصوص کاربری شما با استانداردهای ملی و بین المللی؛ کاری که در گروه تولیدی الکترورسا با تکنولوژی روز دنیا و بهره گیری از مهندسین و متخصصان این امر در حال اانجام است. در ابتدا با مشاوره متخصصان بهترین نوع المنت را برای کاربری شما انتخاب می شود و در سریعترین زمان ممکن پس از طراحی دقیق به تولید می رسد.

استفاده از مواد اولیه مرغوب ؛ طراحی توسط مهندسین با تجربه و مهارت در تولید با دستگاه های مجهز به تکنولوژی روز باعث شده است که محصولات دارای ضمانت های مناسب باشند و بیشترین رضایت را از مشتریان خو داشته باشیم.

قیمت المنت سرامیکی

قیمت المنت سرامیکی

المنت های سرامیکی هم مانند اغلب المنت های حرارتی با توجه به اندازه ، ابعاد و توان دارای انواع مختلفی هستند. در نتیجه قیمت های متفاوتی را دارند . آنچه جالب است این است که سفارشی سازی ان ها تفاوت قیمتی با محصولات آماده ندارد، اما باعث بالا رفتن بازدهی دستگاه ها می شود ودر نتیجه افزایش کیفیت و تعداد تولید محصولات شما را به همراه دارد. برای اطلاع از قیمت المنت سرامیکی میتوانید از طریق شماره ۰۹۱۲۴۳۹۶۴۰۶ با ما در تماس باشید.

5/5 - (5 امتیاز)